نعمل من أجل ابتسامتك....

معلومات عنا

تقدم عيادة صحة الفم والأسنان لدينا خدمة بأحدث الأجهزة وأنظمة التصوير في حرمها الذي يبلغ مساحته 800 متر مربع مع طاقم أطباء الأسنان الأخصائيين وذوي الخبرة.

مجالات المعالجة

Havalandırma, Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon Sistemleri

Özellikle Pandemi döneminde havalandırma sistemleri büyük önem kazanmıştır. Kapalı alanlarda iç havanın herhangi bir şekilde kullanılmaması gerekir. Merkezimizde sistemler %100 taze hava ile çalışmaktadır. By pass-resirkülasyon kanalları yoktur. Yani ortama verilen taze hava ile emilen iç hava kesinlikle birbirine karışmayan ayrı kanallardan geçer. Bu şekilde ortamdaki hava devamlı yenilenir.

Diş hekimliğinde kullanılan aletler ve ekipman dezenfeksiyon solüsyonlarıyla yıkanır. Kontaminasyon ve mikroorganizma temasını engellemek için steril poşetleme yapılır ve paketlerin ağzı steril paketleme cihazı ile mühürlenir. Aletlerin bakteri, mantar ve virüslerden tamamen temizlenip steril hale getirilmesi için yüksek sıcaklıkta buhar ile çalışan otoklav cihazı kullanılır. Alet paketlerinin içinde tamamen mikroptan arındığını gösteren indikatörler vardır. Ayrıca sulu sistemlerle çalışan elektronik aletlerin kanallarını artıklardan tamamen temizleyen ve basınçlı spreyler uygulayan bakım cihazları mevcuttur.

İşlem sırasında oluşan damlacıkların yayılmasını önlemek için ileri seviye cerrahi aspiratör ve vakum cihazları kullanılır.

Tüm sterilizasyon, dezenfeksiyon ve bakım elemanları, kendini dünyaca kanıtlamış ve alanında en iyi markalardan oluşturulmuştur.

Kliniğimiz

Kliniğimiz, tüm diş ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek en yeni teknolojiyle donatılmış son teknoloji ağız ve diş sağlığı merkezidir.

Ekipman

  • check-mark-1Tomografi
  • check-mark-1Röntgen
  • check-mark-1Otoklav